20 stycznia 2023

W trakcie trwania feryjnego dyżuru opiekuńczego w Przedszkolu Strumienie (13.02.-17.02.2023 r.) przedszkolaki mają okazję wziąć udział w zajęciach PKS organizowanych w ramach ‘’Tygodnia zajęć z…”

W tym roku przygotowaliśmy dla nich dwa rodzaje zajęć do wyboru:

1. Futbolowe ferie dla przedszkolaków w godz. 12:30-13:30
Są to zajęcia piłkarskie przeznaczone dla Wiewiórek i Koników. W ich trakcie przedszkolaki poznają podstawowe zasady piłki nożnej oraz poprawią swoją sprawność ogólną. Nie zabraknie licznych zabaw z piłką.

2. Wybuchowe ferie dla przedszkolaków w godz. 12:30-13:15
Są to zajęcia, na których królowała będzie sensoplastyka. Zajęcia przeznaczone są dla Biedronek, Wiewiórek i Koników. Podczas tygodnia zajęć samodzielnie przygotujemy różne masy sensoryczne (solną, porcelanową, piasek kinetyczny) i wykonamy wiele wybuchowych eksperymentów.

Koszt tygodnia wybranych zajęć to 140 zł. Istnieje możliwość zapisu na pojedyncze dni (po dokonaniu zapisu należy wysłać maila na biuro@ukszale.pl i wskazać, w których dniach dziecko ma wziąć udział w zajęciach). Koszt udziału w pojedynczych zajęciach to 35 zł.

Zapisy przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy: [KLIK]

Zapis na zajęcia nie jest równoznaczny z zapisem na dyżur opiekuńczy. Zapisy na dyżur opiekuńczy przyjmuje Przedszkole.