5 stycznia 2024

W trakcie trwania dyżuru opiekuńczego w Przedszkolu Strumienie (15-19.01.2024 r.) przedszkolaki mają okazję wziąć udział w tygodniu zajęć tanecznych PKS.

Zajęcia w ramach Tanecznych ferii dla przedszkolaków będą odbywały się codziennie w godz. 12:30-13:15.

Zajęcia przeznaczone są dla Biedronek, Wiewiórek i Koników. Podczas zajęć dzieci poznają różne style taneczne od klasycznego (balet) przez taniec ludowy po taniec nowoczesny.

Zajęcia będzie prowadziła pani Paulina Kroplewska-Kurach, znana dzieciom z zajęć baletu i tańca ludowego.

Koszt tygodnia zajęć to 150 zł. Istnieje możliwość zapisu na pojedyncze dni (po dokonaniu zapisu należy wysłać maila na biuro@ukszale.pl i wskazać, w których dniach dziecko ma wziąć udział w zajęciach). Koszt udziału w pojedynczych zajęciach to 35 zł.

Zapisy przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy: [KLIK]
W formularzu po wybraniu grupy przedszkolnej należy wybrać zajęcia „Taneczne ferie dla przedszkolaków (15-19.01.2024 r.) – Biedronki, Wiewiórki i Koniki godz. 12.30-13.15”.

Uwaga: Zapis na taneczne ferie dla przedszkolaków nie jest równoznaczny z zapisem na dyżur opiekuńczy. Zgłoszenia na dyżur opiekuńczy przyjmuje Przedszkole.