17 stycznia 2022

W trakcie trwania dyżuru opiekuńczego w Przedszkolu Strumienie (31.01.-04.02.2022 r.) przedszkolaki mają okazję wziąć udział w zajęciach PKS organizowanych w ramach ‘’Tygodnia zajęć z…”

W tym roku przygotowaliśmy dla nich dwa rodzaje zajęć do wyboru:

1. Futbolowe ferie dla przedszkolaków w godz. 12:30-13:30
Są to zajęcia piłkarskie przeznaczone dla Wiewiórek i Koników. W ich trakcie przedszkolaki poznają podstawowe zasady piłki nożnej oraz poprawią swoją sprawność ogólną. Nie zabraknie licznych zabaw z piłką.

2. Taneczne ferie dla przedszkolaków w godz. 12:30-13:15
Są to zajęcia taneczne przeznaczone dla Biedronek, Wiewiórek i Koników. Podczas zajęć dzieci poznają różne style taneczne od klasycznego (balet) przez taniec ludowy po taniec nowoczesny.

Koszt tygodnia wybranych zajęć to 140 zł. Istnieje możliwość zapisu na pojedyncze dni (po dokonaniu zapisu należy wysłać maila na biuro@ukszale.pl i wskazać, w których dniach dziecko ma wziąć udział w zajęciach). Koszt udziału w pojedynczych zajęciach to 35 zł.

Zapisy przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy: [KLIK]