26 kwietnia 2022

W te wakacje, w trakcie trwania dyżuru opiekuńczego w Przedszkolu STRUMIENIE (lipiec), PKS ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci do udziału w zajęciach dodatkowych ‘’Wakacyjny Tydzień z…’’

W ofercie:

27.06-01.07

WAKACYJNY TYDZIEŃ Z LEKKOATLETYKĄ

Prowadzi: Dominika Kalinowska

Godziny: 12:30-13:15

Cena: 140 zł za tydzień/ 35 zł za pojedynczy dzień

Wakacyjny tydzień z lekkoatletyką to okazja do zapoznania się dyscyplinami sportu opartymi na naturalnym ruchu tj.: biegi, rzuty, skoki i wieloboje. Zajęcia będą się opierały na grach i zabawach ruchowych związanych z tą dyscypliną sportową. Podczas tygodnia zajęć dzieci poznają różne konkurencje lekkoatletyczne, a to wszystko w formie zabawy.

27.06-01.07

WAKACYJNY TYDZIEŃ Z PIŁKĄ NOŻNĄ

(wyłącznie dla Wiewiórek i Koników)

Prowadzą: trenerzy PKS i UKS

Godziny: 12:30-13:30

Cena: 140 zł za tydzień/ 35 zł za pojedynczy dzień

Wakacyjny tydzień z piłką nożną to cykl codziennych treningów piłkarskich. Na treningach dzieci będą kształtowały sprawność ogólną, a także poznają fundamentalne zasady piłki nożnej. Trenerzy będą próbowali zarazić dzieci pasją do ruchu oraz systematycznej aktywności fizycznej, wykorzystując podczas ćwiczeń narrację bajkową oraz różne zabawy z piłką.

4-8.07

WAKACYJNY TYDZIEŃ Z ARTISTS & EXPERIMENTS

Prowadzi: Magdalena Sujka

Godziny: 12:30-13:15

Cena: 140 zł za tydzień/ 35 zł za pojedynczy dzień

Wakacyjny tydzień z Artists & Experiments to cykl zajęć, na których dzieci będą rozwijały swoje zdolności artystyczne na płaszczyźnie plastyczno-technicznej. Zajęcia wzbogacone zostaną o elementy sensoplastyki. Podczas tego tygodnia nie zabraknie również eksperymentów, dzięki którym dzieci poznają właściwości różnych substancji. Przed nami pięć artystycznych dni: dzień soli, dzień balonów, dzień bańki mydlanej, dzień piasku kinetycznego i dzień kryształowej kuli.

11-15.07

WAKACYJNY TYDZIEŃ Z BALETEM

Prowadzi: Paulina Kroplewska-Kurach

Godziny: 12:30-13:15

Cena: 140 zł za tydzień/ 35 zł za pojedynczy dzień

Podczas Wakacyjnego tygodnia z baletem przedszkolaki poznają podstawy tańca klasycznego (potocznie zwanego baletem) urozmaicone ciekawymi wiadomościami z tej dziedziny. Dzieci poprzez ćwiczenia, układy baletowe oraz różnego rodzaju zabawy muzyczne będą uczyły się gracji, precyzji, dyscypliny i koordynacji ruchowej. Będą rozwijały się nie tylko ruchowo, ale także muzycznie.

18-22.07

WAKACYJNY TYDZIEŃ Z DANCE MIX 4 KIDS

Prowadzi: Łukasz Pakuła

Godziny: 10.00-10.45

Cena: 140 zł za tydzień/ 35 zł za pojedynczy dzień

Podczas Wakacyjnego tygodnia z dance mix 4 kids dzieci poznają choreografie do znanych i lubianych utworów. Przedszkolaki zapoznane zostaną z elementami różnych tańców: hip-hop, jazz, taniec towarzyski, disco, taniec nowoczesny itp. Na każdych zajęciach odbędą się również gry i zabawy w oparciu o ruch sceniczny i nabyte umiejętności taneczne.

25-29.07

WAKACYJNY TYDZIEŃ Z TAŃCEM LUDOWYM

Prowadzi: Paulina Kroplewska-Kurach

Godziny: 12:30-13:15

Cena: 140 zł za tydzień/ 35 zł za pojedynczy dzień

Wakacyjny tydzień z tańcem ludowym będzie opierał się na zabawach muzyczno-tanecznych. Taniec ludowy to coraz bardziej powszechna forma tańca dla dzieci, ponieważ rozwija nie tylko poczucie rytmu, ale także jest świetną okazją do zapoznania się z bogactwem i pięknem polskiej kultury ludowej.

ZAPISY: WWW.UKSZAGLE.PL/ZAPISY

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

W PRZYPADKU ZAPISU NA POJEDYNCZE DNI PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM KLUBU

E-MAIL: BIURO@UKSZAGLE.PL

TEL.: 516-480-611

Zapis na zajęcia PKS nie jest równoznaczny z zapisem na dyżur opiekuńczy. Zgłoszenia na dyżur opiekuńczy przyjmuje przedszkole.