26 kwietnia 2022

Przedszkolny Klub Sportowy z przyjemnością zaprasza tegoroczne Biedronki, Wiewiórki i Koniki na półkolonie przedszkolne, których tematem przewodnim jest PODRÓŻ NA TROPIKALNĄ WYSPĘ.

Półkolonie odbędą się w dniach 1-5 sierpnia w Przedszkolu STRUMIENIE. Podczas tygodnia zajęć dzieci wcielą się w podróżników, nauczą się odczytywać mapę, będą poszukiwały złota i skarbów, robiły doświadczenia i eksperymenty.

Na dzieci czekają również zajęcia plastyczne rozwijające twórczość i wyobraźnie oraz działania sensoryczne wspierające prawidłowy rozwój zmysłów.

Opiekę nad dziećmi będą sprawowały znane im już z przedszkola wychowawczynie- Karina Kwiecień i Agnieszka Romszycka.

W związku z tym, że półkolonie organizowane są przez Przedszkolny Klub Sportowy, nie może zabraknąć też elementu sportowego. Planujemy codzienne zajęcia taneczno-sportowe prowadzone przez trenerów PKS.

Oprócz tego na dzieci będzie czekała dodatkowa atrakcja- wezmą udział w warsztatach pt.: SMOKI SĄ WŚRÓD NAS, na których zobaczą prawdziwe gady (m.in. żółwie i jaszczurki) oraz dowiedzą się więcej na ich temat.

Zajęcia stacjonarne (tzw. półkolonie) będą trwały od 8.30 do 16.00 (na podstawie zgłoszeń podczas inicjatywy uruchomiona zostanie świetlica, w godz.: 8.00-8.30 i 16.00-16.30).

Koszt półkolonii z posiłkami 550 zł

Posiłki:

9.00- śniadanie

12.00- obiad

14.00- podwieczorek

Zapisy:  www.ukszagle.pl/zapisy

Ilość miejsc ograniczona.