28 sierpnia 2021

Nowy rok przedszkolny to okazja do zapisu dzieci na dodatkowe zajęcia sportowe lub artystyczne. Rozpoczynamy kolejny sezon, kiedy to nad psychofizycznym rozwojem dzieci czuwa kadra Przedszkolnego Klubu Sportowego. Ogromnie nas cieszy, że możemy współpracować z Państwa dziećmi, uczyć je nowych umiejętności, wdrażać nawyk ruchu do codziennego życia, zarażać pasją oraz obserwować ich postępy. Zajęcia odbywają się w przystępnej dla dzieci formie, czyli oprócz nauki, jest to  świetna zabawa oraz możliwość zużycia energii, której w maluchach jest nieskończona ilość.

Niezmiernie miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na zajęcia PKS. Wiewiórki i Koniki rozpoczynają przygodę z zajęciami już 1 września, a Biedronki dołączą do nich od października, gdy trochę zaaklimatyzują się w przedszkolu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zajęć dostępną po kliknięciu ZAJĘCIA w menu głównym na naszej stronie.

Zapisu na zajęcia możecie Państwo dokonać klikając w ZAPISY w menu głównym lub guzik PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZGŁOSZEŃ dostępnego pod opisami poszczególnych zajęć.