14 października 2021

Na środowych zajęciach Artists & Experiments Biedronki i Wiewiórki przeniosły się do krainy kolorowych, pachnących i trzęsących się klocków.

Przedszkolaki próbowały budować galaretkowe wieże, układały galaretkowe obrazy, a na koniec zamieniły wszystkie klocki w galaretkową masę, w której poszukiwały ostatnich skarbów lata (kwiatuszki), skarbów jesieni (kasztany i żołędzie) oraz wspomnienia poprzednich zajęć (gwiazdeczki i serduszka). Wszystkie znalezione skarby zabrały ze sobą do domów.

Ostatnie zajęcia były zajęciami sensoplastyki, podczas których pracowały nasze zmysły (wzrok, węch i dotyk), których stymulacja od najmłodszych lat pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój dzieci, a oprócz tego dostarcza im świetnej zabawy.